Święty Mikołaj w szkole

mikolajki-zsp-2013

W piątek, 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj – prawdziwy i oryginalny. Dla grzecznych miał cukierki, dla tych drugich zaś rózgi. Dobra zabawa rozpoczęła się tuż po 9.00.

Mikołaj w asyście Śnieżynek z naszej szkoły: Kasi Wietrzyńskiej i Natalii Senderowskiej (II A) odwiedził wszystkie klasy, a także nauczycieli. Na ogół z wizyty grubego pana w czerwonym stroju najbardziej cieszą się dzieci – podobnie było i u nas. Młodzież otrzymała słodkie cukierki, natomiast nauczyciele zostali "ukarani" rózgami z idęą, aby uczniowie byli nadal… posłuszni. Nie obyło się bez sobowtórów przebranych w czerwone płaszcze i doczepiane brody. W tym dniu wyróżniona została klasa I A – na ręce przewodniczącej klasy Mikołaj złożył podziękowanie za "dobre serce okazane dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie".
O to, by mikołajowy zaprzęg zatrzymał się na moment przy Zwoleńskiej 12 zatroszczył się Samorząd Uczniowski.

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

kształceniepraktyki-zagraniczne

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip