Sukcesy uczniów

Z wielką radością informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało naszej szkole zaszczytny tytuł "Szkoła Odkrywców Talentów"

Wykaz uczestników olimpiad i konkursów wraz z opiekunami ZSP w Lipsku

{slider=Rok szkolny 2013/14}

08.01.2014

Konkurs Eduscience – II etap

Bańcerowska Lucyna (II A)

A. Mejzner
I. Patyk

16.01.2014

Olimpiada Wiedzy Technicznej -

el. okręgowe

Bartos Jakub (IV TM)

Z. Kijewski

17.01.2014

Olimpiada Bankowa - el. okręgowe

Garbacz Iza (II A)
Mejzner Olga (II A)

M. Mejzner

08.02.2014

Olimpiada Filozoficzna - el. okręgowe

Wypchło Joanna (I A)

M. Kosińska

15.02.2014

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego –

el. okręgowe

Elwira Mróz (II B)

B. Pałka

31.03.2014

Ogólnopolski Konkurs historyczno-literacki "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"

Krystian Spyt (1 T)

B. Michalec

marzec 2014

Projekt edukacyjny "Polska w Unii Europejskiej" - finaliści konkursu.

Angelika Gbiorczyk (I T)
Joanna Wypchło (I A)
Krystian Spyt (I T)

B. Michalec

03.04.2014

"10 lat Polski w Unii Europejskiej" - finaliści konkursu.

Angelika Gbiorczyk (I T)
Joanna Wypchło (I A)
Krystian Spyt (I T)

B. Michalec

25.04.2014

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej

I miejsce - A. Gbiorczyk I T
II miejsce - K. Spyt I T
III miejsce - J. Wypchło I A

B. Michalec

maj 2014

Euroscola

Klasa I T oraz I A

B. Michalec

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2011/12}

2012

Konkurs Euroscola - wyjazd do Strasburga.

24 osoby

B. Michalec

2012

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach - el. centralne

Nikola Ślusarczyk (II LO F)
Magdalena Sosińska (II LO F)

M. Mejzner

21.04.2012

XXIV Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Sosińska (II LO F) - el.centrelne
Iwona Chrząstowska (II LO F) el.okręgowe

M. Kosińska

21.04.2012

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki

Mateusz Czekaj
Paulina Pluta
Anna Senderowska

A. Mejzner

20.04.2012

IX Międzypowiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczny

Piotr Burdon
Michał Maciejewski
Sylwia Lenart
(poziom podstawowy)
Daniel Figura
Damian Koniusz
Dominik Morgaś
(poziom rozszerzony)

D. Stępień
M. Mejzner

12-14.04.2012

XXII edycji Olimpiady Teologii Katolickiej - el. centralne

M. Sosińska

s.E.Sadzik

12-13.04.2012

JA TITAN Zarzadzanie firmą - finał

Kamil Magierek
Edyta Retmańczyk
Klaudia Grabsk

M. Mejzner

13.04.2012

Konkurs "Polska tradycja w Europie" - finał - III miejsce

Iwona Chrząstowska
Dominika Syc
Karolina Jezierska (II LO D)

B. Michalec

21-23.03.2012

VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Magdalena Sosińska (II LO F) - el.centrelne
Marlena Gołąbek (II LO F) el.okręgowe

A. Mejzner

03.03.2012

XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - el. okręgowe

Magdalena Sosińska (II LO F)

M. Kosińska

25.02.2012

XLIII Olimpiady Języka Rosyjskiego - el. okręgowe

Krystian Surowiecki (III LO F)
Daniel Figura (II LO F)

E. Żabicka

01.03.2012

XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Magdalena Sosińska
(el. centralne)

Adrian Koniusz
Damian Koniusz
Daniela Figura
Kamil Magierek
Karolina Witczak
Marlena Gołąbek
Piotr Burdon
(el. okręgowe)

E. Krasiński

01.03.2012

VII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości - el. okręgowe

Kamil Magierek (III LO F)

M. Mejzner

21.01.2012

XLI Olimpiada Biologiczna - el. okręgowe

Małgorzata Michalec, Magdalena Sosińska

A. Mejzner

19.01.2012

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej - el. okręgowe

Marcin Tomasik IV TM, Szymon Zięba

Z. Kijewski

12.01.2012

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - el. okręgowe

Marlena Gołąbek, Daniel Figura II LO F

B. Michalec

13.01.2012

XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - el. okręgowe

Magdalena Sosińska, Marlena Gołąbek, Damian Koniusz z II LO F i Kamil Magierek, Patrycja Sar, Marta Łukawska z III LOF

E. Krasiński

2011

IV Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji

eliminacje centralne Magdalena Sosińska (II LO F) finalista
eliminacje okręgowe - Jacek Łyjak (IV TM)
Kamil Magierek (III LO F)
Marlena Gołąbek (II LO F)
Katarzyna Puton (II LO F)
Daniel Figura (II LO F)
Damian Koniusz (II LO F)

M. Mejzner

2011

Konkurs na pracę pisemną NBP Polski system finansowy wobec zawirowań na światowych rynkach finansowych

Magdalena Sosińska (II LO F)
(III - laureat)

M. Mejzner

2011

NBP Konkurs na pracę pisemną oraz slogan promujący płatności bezgotówkowe

Magdalena Sosińska (II LO F)
wyróżnienie

M. Mejzner

2011

Konkurs "Połowinki Prezydencji" 1 miejsce wyjazd do Brukseli

Magdalena Sosińska
Marlena Gołąbek
Daniel Figura
Katarzyna Pryciak
Kamil Magierek

B. Michalec

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2010/11}

2011

Konkurs Banki w Akcji 2011 Mistrzostwa Europy

17 drużyn - I etap

M. Mejzner

2011

Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Świata

2 drużyny - I etap

M. Mejzner

2011

Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Europy

10 drużyn - I etap

M. Mejzner

2011

Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Polski

27 drużyn - I etap

M. Mejzner

16.03.2011

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach - finał centralny

Magdalena Sosińska 1 LOF, Kamil Magierek 2 LOF

M. Mejzner

03.03.2011

VI Olimpiada Przedsiębiorczości - el. okręgowe

Michał Koniar, Piotr Trysiński, Magda Mejzner, Piotr Więcław z 3 LOA

M. Mejzner
E. Krasiński

01.03.2011

XI Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - el. okręgowe

Michał Koniar, Piotr Trysiński i Mateusz Faliszewski z 3 LOA

E. Krasiński

28.02.2011

XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - eliminacje okręgowe

Magdalena Sosińska, Marlena Gołąbek z 1 LOF Kamil Magierek z 2 LOF

E. Krasiński

01.03.2011

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - El. okręgowe

Marta Żurek III LOP, Marlena Gołąbek I LOF, Magdalena Sosińska I LOF

A. Mejzner

12.02.2011

XXIII Olimpiada Filozoficzna – El. okręgowe

Magda Mejzner III LOA,
Magdalena Sosińska 1 LOF

M. Kosińska

29.01.2011

XL Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe

Paulina Choroś II LOA

A. Mejzner

24.01.2011

XXXV Olimpiady Języka Angielskiego – el. okręgowe

XXXV Olimpiady Języka Angielskiego – el. okręgowe

E. Morawska

20.01.2011

XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej - eliminacje okręgowe

Marcin Tomasik III TM

Z. Kijewski

15.01.2011

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - el. okręgowe

Mateusz Faliszewski II LOA, Małgorzata Maciejewska II LOD

B. Michalec

13.01.2011

Olimpiada Wiedzy Teologicznej - el. okręgowe

Magdalena Sosińska 1 LOF, Jacek Łyjak 3TM

s. E. Sadzik

13.01.2011

Konkursu Ministra Rozwoju Regionalnego

Marta Żurek III LOP laureat.

B. Michalec

2010

Konkurs Matematyczny Politechniki Radomskiej

półfinał Piotr Trysiński III LOA, Mateusz Faliszewski III LOA

M. Mejzner

2010

Konkurs na najlepszy komiks pt. "Człowiek – najlepsza inwestycja"

eliminacje rejonowe - Klaudia Grabska II LOP - V miejsce

B. Michalec

2010

Olimpiada Zdrowego stylu Życia PCK

Magdalena Sosińska 1 LOF, Jacek Łyjak 3TM

A. Mejzner

2010

III Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji

eliminacje centralne - Magda Mejzner III LOA - finalista
eliminacje okręgowe - Michał Koniar III LOA, Mateusz Faliszewski III LOA, Jacek Łyjak III TM, Marcin Tomasik III TM, Patrycja Sar II LOF, Kamil Magierek II LOF, Marlena Gołąbek I LOF, Magdalena Sosińska I LOF, Mateusz Wudarczyk I LOF, Eleonora Sadkowska I LOF

M. Mejzner

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2009/10}

2010 Ogólnopolskie rozgrywki warsztatowe symulacji "Banki w akcji 2010"
Laureaci (12) - Patrycja Sar, Piotr Michałek, Łukasz Mróz, Piotr Rosiak, Magda Mejzner, Kamil Magierek, Dominika Szewczyk, Wojciech Koniusz, Mateusz Faliszewski, Wojciech Michałek, Tomasz Cheba, Krystian Surowiecki
Finaliści (9): Choroś Paulina, Anna Wężykowska, Wójtowicz Katarzyna, Wójtowicz Karolina, Jarosław Tłuścik, Piotr Trysiński, Mateusz Bryła, Michał Koniar, Piotr Więcław
M. Mejzner
2010 Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego Fox 2010 - Piotr Trysiński 5, Piotr Więcław 4 E. Morawska
2010 VII Ogólnopolski Konkurs Menadzerski UE –Magda Mejzner II LOA, Piotr Więcław, Piotr Trysiński - finał centralny IX miejsce M. Mejzner
2010 55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Mateusz Puton – el. wojewódzkie, Jacek Łyjak – el. rejonowe. R. Boniatowska
2010 I Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny pod hasłem: "Profesor Mieczysław Albert Krąpiec OP - kapłan, filozof, pedagog, patriota - niestrudzony w walce o zachowanie polskiej kultury humanistycznej" - Marta Żurek 2 LOP – 1 laureat. Eliminacje szkolne –Klaudia Grabska, Krystian Makowski, Edyta Retmańczyk A.Mejzner
J. Wolak
2010 XXXIII zawody sportowo - obronne "Sprawni jak żołnierze" eliminacje wojewódzkie: Marlena Banaszczyk, Ilona Klechowska i Marta Tonder z 2 LOP III miejsce, Kamil Dąbrowski, Sylwester Pastuszka i Mateusz Kąkol z 1 LOP – II miejsce. T. Pękała
2010 IX Konkursu "Historia i kultura Żydów polskich" - finał centralny Magda Mejzner 2 LOA - wyróżniony laureat M. Mejzner
B. Michalec
2010 XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – el. okręgowe - 09.04.10 Dominika Markowska, Malwina Łepecka G. Pękała
2010 Europejski Konkurs Banki w Akcji - Magda Mejzner, Piotr Więcław II LOA - VII miejsce - w finale w Brukseli M. Mejzner
2010 XVII Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą - Magda Mejzner 2 LOA, Krystian Surowiecki 1 LOF, Michał Koniar – VI miejsce finał centralny.
Jako finaliści awansowali ponadto do Mistrzostw Świata JA TITAN 2011.
9 drużyn rywalizowało w 1/2 finału 09.04.2010. Półfinaliści zapewnili sobie awans do Mistrzostw Europy Ja TITAN 2011
M. Mejzner
2010 XXII Olimpiada Filozoficzna –El. Centralne - Magda Mejzner II LOA (10.04.10)
El. Okręgowe Michał Koniar II LOA
M. Kosińska
2010 IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - El. Centralne
Justyna Czerniak II LOD – finalistka –Indeks Uniwersytetu Opolskiego
A. Mejzner
2010 IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach (18 - 19.03.10)
eliminacje centralne - Mateusz Faliszewski II LOA, Piotr Więcław II LOA,
eliminacje okręgowe - Dominika Krawczyk II LOA, Marta Łukawska I LOF, Mateusz Bryła II LOA, Joanna Patyk II LOA, Piotr Rosiak II LOA, Michał Kwaśnik III LOA (12 - 13.03.2010)
M. Mejzner
2010 X Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - el. okręgowe Malwina Łepecka IV T, Michał Koniar II LOA i Iwona Szewczyk (2.03.2010) E. Krasiński
E. Piasecka
2010 XIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - el. okręgowe
Mateusz Faliszewski II LOA, Kamil Gorczyca III LOD (30.01.2010)
B. Michalec
2009 XXXIX Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe –Anna Kwiecień III LOA, Paulina Choroś II LOA (23.01.2010) A. Mejzner
2009 XXXVI Olimpiada Wiedzy Technicznej - eliminacje okręgowe –Marcin Tomasik II TM (22.01.2010) Z. Kijewski
2009 XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - eliminacje okręgowe - Justyna Szarpak Dominika Markowska, Malwina Łepecka IV T
Michał Kwaśnik.III LOA (06.01.2010)
E. Krasiński M.Mejzner
2009 Europejski Konkurs Banki w Akcji (kapitanowie Magda Mejzner II LOA, Piotr Trysiński II LOA, Michał Koniar II LOA, Michał Kwaśnik III LOA) - ¼ finału M.Mejzner
2009 Europejski Konkurs Zarządzania Firmą (kapitan Karolina Wójtowicz II LOA) - ¼ finału M.Mejzner
2009 VII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ 2009/2010. – Jacek Łyjak II TM – II etap M. Sowa
2009 Olimpiada Zdrowego stylu Życia PCK -
eliminacje rejonowe - Ewelina Kostka III LOA
A. Mejzner
2009 II Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji
eliminacje centralne - Piotr Więcław II LOA - finalista
eliminacje okręgowe - Magda Mejzner II LOA
M. Mejzner
2009 Konkurs komiks "Zwierzęta świata" - Magda Mejzner laureat II LOA M. Mejzner

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2008/09}

2009 Finał Ogólnopolskiego Konkursu Banki w Akcji - awans do Etapu Międzynarodowego (Michał Koniar, Piotr Trysiński, Łukasz Mróz, Magda Mejzner, Piotr Więcław, Michał Kwaśnik, Mateusz Bryła, Piotr Rosiak, Jarosław Tłuścik). M. Mejzner
2009 VI Mistrzostwa Wiedzy WSB Radom - finalista Piotr Trysiński 1 LOA w kategorii "Historia Polski i świata po II Wojnie Światowej.
2009 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2008 - nagrodzeni Magda Mejzner, Piotr Trysiński, Piotr Więcław 1 LOA E. Morawska
2009 Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny - udział w eliminacjach rejonowych (Bulikowski IIIr, Łyjak 1 TM, Grabski 2 LOP) Z. Kijewski
2009 XXXII Eliminacje Wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" III miejsce drużyna dziewcząt Walczyk, Pryciak, Banaszczyk) T. Pękała
2009 III Miedzypowiatowy Konkurs Omnibus "Tajemnica powietrza"
Anna Kwiecień 2 LOA - III miejsce
I. Patyk
2009 VI Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski) -
Karolina Łata 3 LOD –II miejsce
B. Badzioch
2009 XXXII Eliminacje Rejonowe Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" IV miejsce drużyna chłopców T. Pękała
2009 XLVIII Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2009" (El. rejonowe)
III miejsce drużyna chłopców, III miejsce drużyna dziewcząt
T .Pękała
2009 XVI Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą - awans do ¼ finału
Marta Wójcik, Patrycja Rusin, Kamila Nowak - z 2LOA
Piotr Trysiński, Michał Koniar, Jarosław Tłuścik z 1 LOA
Magda Mejzner, Katarzyna Wójtowicz, Karolina Wójtowicz z 1LOA
M .Mejzner
2009 XXIV Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna
Awans do finału: Beata Misiak, Anna Kwiecień, Karolina Łata
A. Mejzner
2009 Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli)
Laureat: Michał Kwaśnik, Justyna Urbańska
B. Michalec
2009 Konkurs Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - "Karol Darwin - fascynacja przyrodą" - Wyróżnienia: Sylwia Zakonek, Beata Misiak A. Mejzner
2009 XIX Olimpiada Teologii Katolickiej –El. Diecezjalne - Jacek Łyjak, Aleksandra Stępniewska s. J. Wolak
ks. S. Olak
2009 IX Olimpiada Wiedzy o regionie i Przedsiębiorczości –El. Okręgowe – Monika Pietrzkiewicz, Tomasz Grabski, Kamil Gorczyca, Marlena Lichota, Anita Kalinowska E. Krasiński
2009 XXI Olimpiada Filozoficzna –El. Okręgowe - II etap ustny - Magda Mejzner M. Kosińska
2009 XXXVIII Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe –Anna Kwiecień - wyróżniona praca badawcza A. Mejzner
2009 XXXV Olimpiada Historyczna El. Okręgowe - Marlena Lichota J. Kaczor
2009 XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej El. Okręgowe –Marlena Lichota E. Krasiński
2008 I Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji (El. Centralne): Laureatka Magda Mejzner, finaliści Kamila Nowak, Piotr Więcław M. Mejzner

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2007/08}

2008 Konkurs papieski "Nauka Jana Pawła II w moim życiu" Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie – Konkurs literacki: Katarzyna Sowa I miejsce, Justyna Furga - III miejsce, Konkurs plastyczny - Kamila Jaśkowska –wyróżnienie. L. Bzymek - Stępnikowska
2008 Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli)
Laureat: Karolina Łata
B. Michalec
2008 Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski) - II miejsce Karolina Łata B. Badzioch
2008 Konkurs plastyczny - " Praca leśnika - pomaganie zwierzętom leśnym"
Sylwia Zakonek –wyróżnienie (Nadleśnictwo Zwoleń)
A. Mejzner
2008 XXXI Eliminacje Wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" IV miejsce drużyna chłopców, II miejsce drużyna dziewcząt T. Pękała
2008 XLVII Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2008" (El. rejonowe)
I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt
T. Pękała
2008 II Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o " Złotą łuskę" pod patronatem Prezydenta m. St. Warszawy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Dominika Szymańska I miejsce w kategorii dziewcząt (95/100)
T. Pękała
2008 Międzypowiatowy konkurs matematyczny (klasa II LOA) A. Winiarczyk
2008 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - El. Rejonowe Monika Szewczyk L. Bzymek - Stępnikowska
2008 VIII Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - El. okręgowe
Łukasz Krzos, Aneta Markowska, Dominika Szymańska
E. Krasiński
2008 Historia i kultura Żydów Polskich –finał VIII edycji konkursu Magdalena Lasek J. Kaczor

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2006/07}

2007 Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli)
Laureaci: Michał Kosanowski, Dominika Maciejewska, Dominika Rutkowska
B. Michalec
2007 XXII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna
Finaliści: Karolina Faber, Anna Wiosna, Justyna Ambrozik
A. Mejzner
2007 XXX Eliminacje międzyszkolne Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt T. Pękała
2007 Międzypowiatowy konkurs matematyczny A. Winiarczyk

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2005/06}

2006 XXI Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna finalista: Sylwia Przybylska M. Góralska
2006 Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. rosyjski)
Joanna Knez, Anna Czerwonka
E. Żabicka
2006 Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski)
1, 3 i 5 miejsce (Joanna Sałek, Szymon Wach)
D. Puton
2006 Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. niemiecki)
- Pikus Milena
W. Surowiecka
2006 XLV Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2006" (El. Międzyszkolne)
I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt
T. Pękała
2006 XXIX Eliminacje wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" T. Pękała
2006 Historia i kultura Żydów Polskich – finał VII edycji konkursu
Karolina Faber
J. Kaczor
2006 II Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny
Brodalka Elżbieta, Sylwia Przybylska,
B. Łojek
2006 Konkurs j. angielskiego Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec
Elżbieta Brodalka - finalistka
D. Puton
2006 Konkurs fizyczny Lwiątko I. Patyk
2006 Konkurs Recytatorski Radom Maciej Kurowski B. Pałka

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2004/05}

2005 Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli)
Laureaci: Damian Witczak, Ewelina Ciupa, Kamil Kozieł
B. Michalec
2005 XX Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna finaliści:
Elżbieta Brodalka
Anna Gajewska, Łukasz Jaworski
M. Góralska
A. Mejzner
2005 XXXIV Olimpiada Biologiczna El. Okręgowe Łukasz Jaworski A. Mejzner
2005 Konkurs plastyczny - "Zagrożenia lasu - przegląd" Wojciech Pałka A. Mejzner
2005 Eliminacje centralne XXVIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" grupa chłopców
Eliminacje wojewódzkie XXVIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" grupa dziewcząt 5 miejsce
T. Pękała
2005 XXXI Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Ewa Pietuszko J. Kaczor
2005 II Konkurs Języka Angielskiego PWSBiA Warszawa
Monika Sosnowska, Aleksandra Jaworska
B. Badzioch
2005 Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec
II miejsce - finalistka Magdalena Wójcik
B. Badzioch
2005 XII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" finał regionalny I. Patyk
M. Senderowska

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2003/04}

2004 VIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej – Eliminacje Okręgowe: Justyna Kędziora, Michał Brodalka B. Michalec
2004 XXXIII Olimpiada Biologiczna Eliminacje Okręgowe:
Puton Kinga, Mężyk Karolina
A. Mejzner
2004 Historia i kultura Żydów Polskich – finał VI edycji konkursu
Ewa Pietuszko
J. Kaczor
2004 Finał Europejskiego Konkursu Językowo - Informatycznego
"E - agle" WSL Częstochowa Magdalena Wójcik
B. Badzioch
2004 XXX Olimpiada Wiedzy technicznej - Gierasiński Krzysztof Z. Kijewski
2004 O XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego
Bukowska Marzena, Biernacki Michał
E. Żabicka

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2002/03}

2003 XLVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk L. Bzymek - Stępnikowska
2003 O XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego El. Okręgowe Bukowska Marzena, Anna Grabarczyk E. Żabicka
J. Niebrzydowska
2003 VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Eliminacje Okręgowe:Justyna Kędziora, Michał Brodalka B. Michalec
2003 Olimpiada wiedzy o integracji europejskiej WSBiP w Ostrowcu Św.:
Witczak Magdalena, Szwagierek Paweł
B. Michalec
2003 XVIII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - Eliminacje wojewódzkie - finaliści
Mróz Aldona, Mazurkiewicz Karol
Brodalka Michał
A. Mejzner
M. Góralska
2003 Konkurs "Kangur Matematyczny" wyr. El. Okręgowe - Aleksandra Jaworska K. Lidak
2003 VI Festiwal Piosenki Ekologicznej "Grajmy w zielone" III miejsce A. Delecka - Bury
2003 XIV Olimpiada Ochrony Środowiska finaliści:
Mazurkiewicz Karol, Jaworski Łukasz
A. Mejzner
2003 VIII ogólnopolski Konkurs ornitologiczny "Miłośnicy ptaków - na start"
Laureat: Paweł Matysiak
Finaliści: Łukasz Farkowski, Beata Kościelniak
A. Mejzner
M. Góralska
2003 XXXII Olimpiada Biologiczna Eliminacje Okręgowe:
Mężyk Karolina, Kozłowska Magdalena, Sobulska Anna
A. Mejzner
2003 Olimpiada Ochrony Środowiska Eliminacje Okręgowe: - Karol Mazurkiewicz, Łukasz Jaworski A. Mejzner
2003 Eliminacje wojewódzkie XXVI Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" II miejsce grupa chłopców, IV grupa dziewcząt T. Pękała
2003 XX Regionalny Konkurs matematyczny II etap Walewski M. Mejzner
2003 Konkurs j. angielskiego Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec - Etap okręgowy Aleksandra Pęksyk B. Badzioch
2003 XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego – El. Okręgowe - Anna Grabarczyk, Marzena Bukowska E. Żabicka
2003 Praca z fizyki cząstek XVIII Ogólnopolski Konkurs I. Patyk
2003 XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Kędziora Justyna J. Mazur
2003 XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej –El. Okręgowe Monika Gierasińska, Monika Burek, Agnieszka Małaczek, Barbara Kamińska, Ewelina Ruchaj, Kamil Kozieł, Mariola Piątkowska, Agnieszka Pastuszka, Sylwia Rębiś A. Sulima - Pęksyk

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2001/02}

2002 Olimpiada "Pro Medicus" El. Okręgowe - Karolina Mężyk, Anna Sobulska, Magdalena Kozłowska A. Mejzner
2002 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk W. Balcerowski
2002 Ogólnopolska Olimpiada proekologiczna
Ekologia i ekonomia - finaliści - Borowski Kamil, Gierasińska Monika, Mazurkiewicz Karol, Pęksyk Aleksandra
Geografia i ekologia - finaliści: Madejski Kamil, Krasiński Wojciech, Szymanowska Magdalena
A. Mejzner
2002 Ogólnopolski młodzieżowy turniej turystyczno - krajoznawczy - VI miejsce El. Wojewódzkie (Michał Krasiński, Paweł Morgaś, Weronika Nadolna) I.Patyk
M.Senderowska
2002 Eliminacje wojewódzkie XXV Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" VII miejsce grupa chłopców, VI grupa dziewcząt T. Pękała
2002 XXIX Olimpiada Wiedzy technicznej El. Okręgowe Janowski Marcin Z. Kijewski
2002 XVII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna El. Okręgowe - Mateusz Pisarski, Sylwia Rębiś, Małgorzata Brzozowska
Ewelina Szymczyk, Tomasz Lipiec, Paweł Wójtowicz
A.Mejzner
M. Góralska
2001 Olimpiada ekologiczna "Kangur" laureat - Kamil Kozieł, finalista - Małgorzata Brzozowska A. Mejzner
2001 XV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej –El. Okręgowe Barbara Wietrzyńska A. Sulima - Pęksyk

{/slider}

{slider=Rok szkolny 2000/01}

2001 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk W. Balcerowski
2001 XVI Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - finalista Andrzej Gruszka M. Góralska
2001 II Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o AIDS - El. Woj. Anna Czerwonka A .Jędra
2001 Konkurs fizyczny - półfinał wojewódzki - Karol Kozieł, Katarzyna Siwierska, Ewelina Osińska I. Patyk

{/slider}

{slider=Rok szkolny 1999/00}

2000 XXXVI Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Katarzyna Morka, Anna Kwiecień J. Kaczor
2000 Eliminacje wojewódzkie XXIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" VIII miejsce grupa chłopców T. Pękała
2000 VI Konkurs Ortograficzny - II miejsce Justyna Zych Z. Podsiadło
2000 Olimpiada Geograficzna - El. Okręgowe - Lidia Pęksyk M. Senderowska
2000 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Kinga Kaczor W. Balcerowski
1999 XIV Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - finaliści: Monika Gontarczyk, Wojciech Schreiber, Przemysław Górecki M. Góralska
1999 Wojewódzki konkurs "Homo Amaus" - finalista Michał Kakowiak B. Borowska
1999 I Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o AIDS - El. Centralne Monika Potrząsaj A. Jędra

{/slider}

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

praktyki-zagraniczne

kształcenie

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip