Praktyki w Saksonii: wizyta Partnerów z Niemiec

praktyki-niemcy-spotkanie-2014

We wtorek, 1 kwietnia o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z Partnerami z Niemiec, które dotyczyło wyjazdu czwórki naszych uczniów na praktyki do hotelów w Saksonii.

W naszej szkole gościł główny zarządca projektu dr Manfred Müller oraz Katarzyna Suchocka, która prowadzi projekt w Polsce. W czasie spotkania omówiona została geneza wyjazdu oraz wszelkie szczegóły dotyczące praktyk w Turyngii. Uczniowie mogli zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem wyjazdu oraz zasadami praktyk: godzin pracy, czasem wolnym, itp.
Na początku maja do Niemiec pojadą: Ewelina Zając III T, Kinga Smyrgała III T, Dariusz Grabowski III T oraz Rafał Myśliwiec II T. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich technikum żywienia.
Wysoki poziom przygotowania uczniów potwierdzony został zdobyciem certyfikatów po ukończeniu kursów barmana, kelnera, florysty, carvingu, baristy oraz odbytymi stażami kompetencji zawodowych w Hotelu Ossa**** CongressSPA w ramach projektu POKL "Wysokie kompetencje kluczem sukcesu".


Zapis dźwiękowy (Twoje Radio Lipsko)

{mp3}dzialania/praktyki-zagraniczne/praktyki-niemcy-spotkanie-2014{/mp3}

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

kształceniepraktyki-zagraniczne

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip