MIKOŁAJKI W HUCIE

Mikołajki w Hucie1Szósty grudnia-dzień wyjątkowy dla każdego dziecka. To właśnie wtedy według tradycji przychodzi Św. Mikołaj i rozdaje prezenty, chociaż bywa, że niegrzecznym zostawi rózgę! Nasza szkoła już od kilkudziesięciu lat organizuje Mikołajki dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hucie. W tym roku Mikołaj zamienił renifery na rolki i przybył prosto z lotniska z walizkami pełnymi prezentów.

Dzieci bawiły się razem z jego orszakiem. Mikołaj  z pomocą śnieżynek rozstrzygnął konkurs na najlepszy portret, który go przedstawia i wysłuchał programu przygotowanego dla niego przez dzieci. Kolejnym elementem wydarzenia było rozdanie prezentów. Obdarowywani chętnie przytulali Mikołaja i cieszyli się z otrzymanych prezentów. Następnym punktem w programie były gry i zabawy przygotowane przez SU: "mumia", "baba jaga patrzy", "przebieganie w parach po taśmie". Na zakończenie wszyscy wspólnie tańczyli. To był udany dzień, pełen wrażeń. Wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, bo radość sprawia otrzymywanie ale jeszcze bardziej obdarowywanie innych.

Sponsorami prezentów  byli uczniowie, nauczyciele ZSP im. Jana Pawła II w Lipsku  oraz  Marek Puton, Sławomir Jabłoński „Auto-Szkoła” i Piotr Otko „Marbet”

Natalia Kąkol kl. ILO

fot. Magdalena Lewandowska

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

kształceniepraktyki-zagraniczne

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip