Mateusz Michalec Finalistą Konkursu tematycznego „Nic o nas bez nas…” Samorząd Terytorialny w Polsce

niconas 201818 czerwca 2018 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu zakończył się finał konkursu tematycznego „Nic o nas bez nas…” Samorząd Terytorialny w Polsce (geneza-struktura-funkcjonowanie).


Konkurs odbywał się pod patronatem Marszałka Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta Miasta Radomia, którzy ufundowali wysokie stypendia dla uczniów oraz nagrody rzeczowe.
Do III – ostatniego etapu zakwalifikowało się łącznie10 uczniów. Warto tu nadmienić, że aż 6 uczniów znalazło się w finale z  LO im. Jana Kochanowskiego z Radomia, 3 z innych szkół  radomskich a tylko 1 uczeń jest w finale spoza Radomia. Przypomnijmy tym uczniem był Mateusz Michalec z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipskku. Mateusz godnie reprezentował naszą szkołę w starciu finałowym.
 Finał został przeprowadzony w nieszablonowej formule gry dydaktycznej wzorowanej na kultowym teleturnieju „1 z 10”. Duża konkurencja oraz niekończąca się liczba bardzo zróżnicowanych pytań spowodowała, że łatwo nie było. Trud jednak się opłacał. Finalistom przyznano wysokie nagrody finansowe i rzeczowe. Wszystkim należy się uznanie i gratulacje.

Beata Michalec

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

kształceniepraktyki-zagraniczne

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip